Образец заявления о фальшивости доказательств (с целью осмотра оригиналов).

Цель данного заявления — «посеять смуту» в умах судьи и оппонента, побудить их сомневаться в законности и обоснованности требований истца, вынудить истца предоставить оригиналы доказательств.

Эффективная защита в суде.

Ввиду того, что нередки случаи, когда кредиты оформляются на посторонних людей по поддельным или украденным документам, а также различные иные формы преступлений и правонарушений в кредитной сфере, заявление о фальшивости доказательств выглядит для судьи достаточно обоснованным. На самом деле, оно базируется не столько на истинной фальшивости поданных доказательств, сколько на неправильности их оформления, на безграмотности и халатности сотрудников банка. В любом случае, подача такого заявления одновременно с ходатайством об осмотре оригиналов, приводит к отложению заседания и постановлению судом определения об осмотре оригиналов. Преимущества для ответчика состоят ещё и в том, что обычно оригиналы очень сурово охраняются (иногда вывозятся в головной банк), поэтому их извлечение из хранилища и доставка в суд, могут занять достаточно много времени.

До Київського районного суду м. Одеси Адреса: 65080, м. Одеса, вул. Варненська, 3б (с. Пучкова І.М.; цивільна справа №520/12797/13-ц)
Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» Адреса: 01133, м. Київ, вул. Щорса, 31 Адреса для листування: 04655, м. Київ, вул. В. Хвойко, 18/1, 2-й поверх, оф. 217 Тел.: (044) 377-77-20; (096) 013-14-91
Відповідач:Стеценко Оксана Валентинівна Адреса: м. Одеса, вул. Комарова, буд. 131, кв. 4 Адреса для листування: 65011, м. Одеса-11, а/с 40 Тел.: (067) 937-2-937

ЗАЯВА

про фальшивість доказів

В провадженні Київського районного суду м. Одеси (с. Пучкова І.М.) знаходиться цивільна справа №520/12797/13-ц за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» до Стеценко Оксани Валентинівни про звернення стягнення на предмет іпотеки.

Представник Відповідача — Степаненко А.М. — заявляє про фальшивість доказів, поданих до матеріалів судової справи, а саме:

1. Фальшивим доказом є копія листа-повідомлення ПАТ «Сведбанк» №0035181 від 14.12.2012 року. Підстави вважати вказаний доказ фальшивим пов’язані з:

а) відсутністю прізвищ, імен та по-батькові осіб, що підписали лист-повідомлення;

б) суперечливою сумою нарахованої пені (вказано дві суми, що різняться);

в) неіснуючим номером поточного рахунку одержувача платежів;

г) гривневим номером поточного рахунку одержувача, в той час, як кредит валютний;

2. Фальшивим доказом є копія витягу з реєстру заборгованостей боржників №1-Б від 28.11.2012 року. Підстави вважати вказаний доказ фальшивим пов’язані з:

а) відсутністю підписів осіб, які нібито мали підписувати вказаний документ;

б) наявністю підпису особи, яка перевірила й засвідчила вказаний не підписаний документ;

3. Фальшивим доказом є копія витягу з додатку №1 до договору про відступлення прав за іпотечним договором від 28.11.2012 року. Підстави вважати вказаний доказ фальшивим пов’язані з:

а) відсутністю підписів осіб, які нібито мали підписувати вказаний документ;

б) наявністю підпису особи, яка перевірила й засвідчила вказаний не підписаний документ;

Відповідно пункту 2 статті 185 ЦПК України, у разі подання заяви про те, що доданий до справи або поданий до суду особою, яка бере участь у справі, для ознайомлення документ викликає сумнів з приводу його достовірності або є фальшивим, особа, яка подала цей документ, може просити суд виключити його з числа доказів і розглядати справу на підставі інших доказів.

Згідно статті 211 ЦПК України, суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону і встановивши причини та умови, що сприяли вчиненню порушення, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним особам чи органам для вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження окремої ухвали повинно бути повідомлено суд, який постановив окрему ухвалу.

Враховуючи наведене та керуючись статтями 10, 60, 185, 211 ЦПК України, —

ПРОШУ:

1. Перевірити достовірність доказів — копій поданих до суду — й відповідність їх оригіналам.

2. У разі встановлення невідповідності копій оригіналам або відсутності оригіналів, визнати подані докази фальшивими й розглядати справу на підставі інших доказів.

3. У разі встановлення невідповідності копій оригіналам або відсутності оригіналів, постановити окрему ухвалу до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої статтею 358 Кримінального кодексу України.

Додатки:

1. Заява про огляд оригіналів доказів.

Відповідач                                                                _____________________/О.В. Стеценко

28.02.2014 рокуЗаполните контактные данные и адвокат свяжется с Вами в ближайшее время